Akçay Parça Eşya Taşıma

Firmamız İstanbul Akçay arası parça eşya taşıma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde halledebilmeniz için hizmetinize sunulmuş değerli nakliyat firmaları arasında yer alır. Bütçenize veya zamanınıza göre ayarlayabileceğiniz birçok firma bulabilirsiniz fakat kaliteyi her zaman aynı şekilde bulamazsınız. Nakliyesini istediğiniz parça eşyalarınız evinizden en güzel şekilde muhafaza edilerek alınır ve özel depo alanlarında bekletilerek dilediğiniz tarihte yeni adresine güvenle teslim edilir. Üstelik parsiyel eşya taşımacılığında yaşanan tüm olumsuzluklar artık mazide kalmıştır ve sizi memnun edecek firmalar sayesinde stressiz bir şekilde işinizi halledebilirsiniz. İstanbul Akçay arası parça eşya nakliye hizmetinin yanı sıra bu güzergâhta yer alan bölgelere de hizmet veren firmamız hem parça hem de toplu eşya taşıma hizmetlerini vermektedir. Öğrencilerin ve yazlıkçıları sorunsuz şekilde yerleşmesi için gerekli olan acil nakliye hizmetlerini kusursuz bir şekilde yerine getirmek, nakliyat firmamızın görevlerinden biridir.

Parça eşya nakliyesi kesinlikle toplu taşımadan ayrılmayacak bir konudur fakat taşınacak eşyaların kısıtlı olmasından dolayı bu ismi almıştır. Birkaç eşya için ilden ile veya il içerisinde büyük bir aracın hareket ettirilmesi olasılık dahilinde olmayacağı için, aynı güzergâhta seyahat eden nakliye araçlarına yüklenen parça eşyalar, en az diğer eşyalar kadar özen gösterilerek taşınır ve asla karıştırılmaz. Zaten dev firmamız size ayrıntılı bir fatura hazırlayarak bu karışıklığın önüne geçecektir ve eşyalarınız teslime kadar da sigortalı olacaktır. Fark eden tek şey ise fiyat konusu olacaktır çünkü parça eşya taşımacılığı elbette ki daha hesaplı olacaktır. Taşınabilir malların güven içerisinde yeni adreslerine teslim edilmesi kurumsal bir firmamız için hiç sıkıntı değildir. Bu eşyalar olası kaza ve hasarlara karşı sigortalı olduğu için nakliyat firmamız tüm sorumluluğu üzerine alarak ödediğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla veriyor demektir.

İstanbul Akçay Parça Eşya Taşıma

Nakliyesini istediğiniz parça eşyalarınız firmamız tarafından istediğiniz tarihte belirtilen adresten alınarak güvenle paketlendikten sonra minik araçlar yardımıyla hijyenik depolara aktarılır. Bu depolarda sizin uygun gördüğünüz tarihe kadar bekletilen eşyalarınız yine sizin karar verdiğiniz bir tarihte alınarak yeni adreslerine doğru yola çıkarılır. Eğer nakliye öncesinde ve sonrasında hiçbir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız uygun gördüğünüz firma ile en az bir hafta öncesinden iletişime geçerek kesin tarihler hakkında bir anlaşmaya varmak her zaman sizin memnun kalmanızı sağlayacaktır. Çünkü ancak o zaman kesin bir plan oluşturarak istediğiniz tarihlerde nakliyenizi gerçekleştirebilecek bir firma bulmuş olacaksınız. Büyük küçük her türlü eşyayı güvenle taşımayı başaran nakliyat firmamız hazırladığınız kolileri de yine aynı özenle taşır fakat bu konuda dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Eğer ufak tefek parçalardan oluşan parça eşya nakliyeniz var ise firmamıza mutlaka bu koliyi kendiniz hazırlayacağınızı bildirmelisiniz. Hazırladığınız kolinin ağırlığı nakliyenin sorunsuz olması açısından elbette ki önemlidir. Bu yüzden eğer gerekirse iki koli hazırlayıp riski ortadan kaldırmanız en doğrusu olacaktır. Eğer koli içerisinde kırılacak eşya veya ezilecek parçalar varsa kesinlikle güvenilir şekilde sarılarak muhafaza edilmelidir. Bu konuda oluşabilecek bir hasardan firma kendisini sorumlu tutmayabilir. O yüzden paketleme konusunda kendinize güvenmiyorsanız masraftan kaçınmayıp paketleme işlemlerini de kurumsal firmamıza havale etmeniz daha doğru olacaktır. Böylelikle yerine güvenle ulaşmasını istediğiniz her parça sigorta kapsamına alınmış olacaktır. Nakliye firması ne kadar profesyonel olursa o kadar rahat edeceğiniz için kendinizi deneyimli bir firmaya emanet etmeniz gerekmektedir. Bu konuda daha önce sıkıntı çekmiş biriyseniz daha çok endişe taşıyabilirsiniz fakat yazımızın başında da dediğimiz gibi sıkı araştırmalar sonucunda bulduğunuz güvenilir nakliyat firmaları sizi hiçbir şekilde mağdur etmeyecektir. Evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma işleriniz için asla araştırmaktan geri durmamalısınız.