Bekar ve Öğrenci Eşyası Taşıma

Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetlerini profesyonelce sunan firmamız bekar ve öğrenci hayatı yaşayan kardeşlerimize de nakliye işlemlerinde uygun çözümler sunarak kendilere yardımcı olmaktadır.

Yaygın servis ağı ile tüm yurt genelinde hizmet sunan şirketimiz eşyalarınızın miktarına göre sizlere en ekonomik fiyat teklifini sunarak taşıma işlemlerinizde kurumsal çözümler sunarak rahat ve sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Bekar ve Öğrenci Eşyası Taşıma

2000 yılından bu yana parça eşya nakliyat işlemlerini koordineli ve programlı bir şekilde yürüterek tüm Türkiye geneline hizmet sunan firmamız ev’den ev’e teslimat ile eşyalarınızı sizlerden teslim aldığı gibi aynen tarafınıza teslim etmektedir. Taşıma işlemleri tam kapsamlı olup paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri itinalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Servislerimiz bölge bazlı olup Ege, Akdeniz ve Marmara bölgesi hizmetlerimiz günlük, İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgesine ise haftalık olarak sunulmaktadır. Göndermek istediğiniz eşyalarınızın listesini yaparak firmamızdan bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

%10’luk erken rezervasyon indirimimizdan yararlanmak için nakliye işleminizden 1 hafta öncesinden bizimle iletişime geçiniz…