Güvenli ve Kaliteli Taşımacılık

Türkiye’de ev eşyası taşımacılığı sektöründe güven duyabileceğiniz kaliteli bir nakliye şirketi bulmak her geçen gün zorlaşmaktadır. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile neredeyse herkes bu iş için bir web sitesi kurup legal veya illegal yollarla bir şekilde tüketici ile buluşmaktadır.

Kolay ve hızlı para kazanmanın yolu olarak görülen evden eve nakliyat sektöründe neredeyse her gün  komisyon üzerine kurulan platformların ve belgesiz çalışan nakliyecilerin web sitesi açması kaçınılmazdır.

Güvenli ve Kaliteli Taşımacılık

İşte tam bu noktada EGETUR Nakliyat olarak sizlere güven duyabileceğiniz kurumsal yapımızla kaliteli ev, ofis ve parça eşya taşıma hizmetleri sunmaktayız. İstanbul ve İzmir’den Türkiye’nin 7 bölgesi ve 81 iline şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetimiz vardır. Tüm taşıma hizmetlerini kendi özmal reklam ve logolu araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Eğer istediğiniz tarihte eşyanızı taşıtacağınız şehre servisimiz yoksa bile sizlere kurumsal iş ortaklarımız aracılığı ile yardımcı olmaktayız.

Güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmeti almak herkesin hakkı. Sizlerde kolay, rahat ve hızlı taşımacılık hizmetleri için firmamızı tercih edebilirsiniz. Şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatları için firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.