İstanbul ve Ankara illerimiz TÜİK verilerine göre İstanbul ve İzmir’den sonra arasında en çok göç illerimizin başında gelmektedirler. İnsanlar göç ederken yanlarında kullandıkları ev eşyalarını da götürmek için nakliye firmalarına ihtiyaç duymaktadırlar. Özellikle öğrenci ve bekar hayatı yaşayan insanlarımız az miktardaki eşyalarını taşımak için komple araç fiyatı vermek istemedikleri için şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetine başvurmaktadırlar. İşte tam bu noktada firmamız tüm Türkiye geneline sunduğu parça eşya taşıma hizmeti ile sizlere çözüm ortağı olmaktadır.

İstanbul ve Ankara illerimiz arası haftada ortalama 3 sefer düzenleyen şirketimiz eşyalarınızı evinizden teslim almakta ve yine evinize kadar teslim etmektedir. Hizmetlerimiz içerisinde eşyalarınızın paketlenmesi, varsa mobilyalarınızın de-montaj ve montajı uzman ve tecrübeli personellerimizce yapılmaktadır.

Fiyatlandırma yapılırken eşyalarınızın alınacağı ve teslim edileceği nokta, kat durumlarınız ve eşyalarınızın miktarı baz alınarak yapılmaktadır. Firmamızı arayarak veya mail göndererek bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Sizlerde eşyalarınızın güvenli ve ekonomik taşınması için kurumsal bir nakliyat şirketi arıyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. 1997 yılından beri evden eve nakliyat, parça ve ofis taşıma hizmetlerini sunan şirketimiz sektörün en iyi nakliyat firmaları arasında yer almaktadır. İstanbul merkez veya Levent şubemiz ile görüşerek eşyalarınızın taşınması için rezervasyon yaptırabilirsiniz…

1+1 Nakliye Aracımız

2+1 Nakliye Aracımız

4+1 Nakliye Aracımız

Mercedes Araçlarımız

Nakliye Araçlarımız