Antalya ili Akdeniz bölgesinin kalbi gibidir. Turizm cenneti olması sebebi ile yaz aylarında Alanya, Kaş, Finike, Kemer, Manavgat, Serik ilçelerine ve il merkezine yazlık eşyası taşınmaları yoğun olarak gerçekleşmektedir. Ayrıca Antalya’da Akdeniz Üniversitesinin olması sebebi ile İstanbul’dan Antalya’ya öğrenim görmek için giden öğrenciler az miktardaki eşyalarını taşımak için nakliye firmasına ihtiyaç duymaktadırlar.

Firma olarak parça eşya nakliyat işlemlerinde amacımız komple bir ev eşyasına göre daha az miktarda eşyasını şehirler arası taşımak isteyen siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmak ve sizleri büyük taşıma maliyetlerinden kurtarmaktır.

Türkiye’de ilk parça eşya taşıma hizmeti sunan firma olma özelliğimiz ile geride bıraktığımız 15 yılda sayısız müşterimizin eşyasını şehirler arasında nakliyesini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Parça eşya taşımacılık hizmeti sanıldığı gibi kolay bir işlem değildir. Ev eşyası taşıma işlemleri talepler doğrultusunda gerçekleştiğinden dolayı aynı güzergaha giden birden fazla müşterinin eşyasını ayarlamak kolay olmamaktadır. Bunun için her firmaya güvenmemenizi tavsiye ederiz. Çünkü birçok nakliye firması veya nakliyeci sizlerle anlaştıktan sonra eşyalarınızı kendi aracı ile değil komisyon karşılığında farklı bir firma veya kamyoncuya vererek taşıtmaktadır. Bu durum sonucunda bazen çok üzücü olaylar yaşanmaktadır.

Firmamız kendi reklam ve logolu nakliye araçları ile eşyalarınızı adresinizden paketleyerek teslim almakta ve yine adresinize kadar teslimatlarını gerçekleştirmektedir. Bilgi ve fiyat için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz…

1+1 Nakliye Aracımız

2+1 Nakliye Aracımız

4+1 Nakliye Aracımız

Mercedes Araçlarımız

Nakliye Araçlarımız