İstanbul Çanakkale Parça Taşıma

İstanbul’dan Çanakkale ve ilçelerine göndermek istediğiniz az miktardaki eşyalarınızı güvenli ve ekonomik bir şekilde EGETUR ayrıcalığı ile taşıma imkanı sunmaktayız.

Parça eşya taşıma hizmetimiz komple ev eşyası nakliyesi gibi tam kapsamlıdır. Eşyalarınızın paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montajı, beyaz eşyalarınızın sökme ve bağlantı işlemleri aynı profesyonellikle gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Çanakkale Parça Eşya Taşıma

Parça eşya nakliyesi az miktardaki eşyaların daha ekonomik taşıma şeklidir. Aynı güzergahtaki birden fazla eşya aynı araçta taşınarak tüketiciler yüksek nakliye ücretlerinden kurtarılmaktadır. 2000 yılından beri Türkiye’de ilk ve tek profesyonel parça eşya transferi gerçekleştiren nakliye firması olma özelliğimizi gelecek yıllara taşıyarak tüm herkesin hizmet alabileceği bir nakliye şirketi olmayı hedeflemekteyiz.

Firma olarak gelecekte var olmak adına sizlere sunduğumuz hizmet ve zaman programına uyarak kurumsal bir işleyiş içinde işimize devam etmekteyiz. Söz verdiğimiz gibi zamanında, hızlı ve ekonomik çözümler ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

İstanbul ve Çanakkale arası taşıma işlemlerinizde tek yapmanız gereken nakliye işleminizden en az bir hafta önce şirketimiz ile iletişime geçerek bilgi ve fiyat almanızdır. Anlaşma sağlanması durumunda planlanan zaman diliminde eşyalarınız tarafınızdan teslim alınır ve yine sizlere belirtilen zaman diliminde tarafınıza teslim edilmektedir.

Lütfen detaylı bilgi ve fiyat için iletişim numaralarımızdan bize ulaşın.