Parça eşya taşıma hizmetimiz ile İstanbul İzmir arası haftada ortalama 3-4 sefer düzenlemekteyiz. Ege bölgesinin merkezi konumunda olan İzmir ilimiz gerçekleşen tüm organizasyonlarda kilit rol oynamaktadır. İstanbul’dan Ege bölgesine çıkış yapan araçlarımız mutlaka İzmir’e uğramaktadır.

Her iki ilde şubelerimizin olması ve parça eşya taşıma hizmetini profesyonel gerçekleştirmemizden dolayı tavsiyeler üzerinden yoğun talepler alan firmamız yıl içinde yaz aylarında neredeyse her gün sefer düzenlemektedir. İstanbul – İzmir arası seferlerimizde Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa illerimize eşya göndermek isteyen müşterilerimizde faydalanmaktadır.

İlk olarak 2000 yılında sunduğumuz parça nakliyat hizmetimiz ile amacımız kısmi eşyalarını bir yerden bir başka yere taşımak isteyen tüketicilere maddi anlamda daha uygun çözümler sunabilmektir. Bunu da bugüne kadar yaptığımız başarılı organizasyonlar sayesinde gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Her yazımızda olduğu gibi bu yazımızda da sizleri korsan firmalara karşı uyarıda bulunmak isteriz. Özellikle İstanbul-İzmir arası yoğun talep olmasından dolayı internette ücretli reklamlar yayınlayarak tüketiciye ulaşan korsan firmalar karşı tedbirli olunuz. Genellikle düşük fiyat politikası izleyen bu kişiler sizleri hem maddi hemde manevi anlamda zarara uğratmaktadırlar.

Nakliye işleminizi firmamız ile gerçekleştirmek istemeniz durumunda tarafımıza enaz 1 hafta öncesinden bilgi vermenizi rica ederiz. Böylelikle eşyalarınız tarafımızca planlanan zamanda paketlenerek alınır ve en kısa sürede tarafınıza teslimatı yapılır. Tüm taşıma işlemlerinde firmamız reklam ve logolu araçları kullanmaktayız. Kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır.

1+1 Nakliye Aracımız

2+1 Nakliye Aracımız

4+1 Nakliye Aracımız

Mercedes Araçlarımız

Nakliye Araçlarımız