Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşınmasında eşyaların alınacağı adres, teslimat adresi, kat durumları ve eşya miktarı farklılık gösterdiğinden sağlıklı bir fiyat tablosu vermek çok doğru olmamaktadır. Sektör içerisinde de fiyat farklılıkları olmaktadır. Fiyat farklılıklarının olması firmanın sizlere verdiği güvence, hizmet kalitesi, teslimat süreleri etken olmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Kısmi eşya taşınmalarını her firma kendi araçlarıyla gerçekleştirmediğinden düşük fiyat politikası izleyen firma veya korsanlar eşyalarınızı sizlerden habersiz farklı firmalara komisyon karşılığında taşıtmaktadırlar. Dolayısıyla sizler hem maddi hemde manevi anlamda sorunlar yaşamakla karşı karşıya kalabilmektesiniz.

Türkiye’de kendi özmal taşıtlarıyla evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılık hizmetlerini sunan ender firmalardan olan firmamız EGETUR Nakliyat, eşyalarınıza enaz sizin kadar hassasiyet göstermektedir. Nakliyat sektöründe profesyonel anlamda parça nakliyesini yapan tek nakliye şirketiyiz. İstanbul, İzmir ve Ankara ofislerimiz ile yurdun her bölgesine eşyalarınız güvenli ve sorunsuz taşınmaktadır.

Şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatları için en geçerli ve doğru bilgiyi eşyalarınızın listesini tarafımıza sunarak veya eksper çalışanımızın taşınılacak eşyalarınızı yerinde tespit etmesi sonucu ortaya çıkmaktadır.

Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için firmamızı arayabilir, mail gönderebilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.