Parsiyel Taşımacılık

Şehirlerarası parsiyel taşımacılık hizmetleri ile kısmi eşyalarınızı uygun nakliye fiyatlarına istediğiniz adrese teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz. 2000 yılından beri sunduğumuz profesyonel eşya taşıma hizmetleri ile sayısız müşterimizin eşyasını sorunsuz ve hasarsız taşımanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Parsiyel Taşımacılık

EGETUR Nakliyat olarak parsiyel eşya taşıma hizmetleri için yaptığımız başarılı çalışmalar sayesinde Türkiye’nin dört bir yanından talepler almakta ve nakliye işlemleri için tercih edilmekteyiz. Tüm taşıma işlemlerinde olduğu gibi parsiyel nakliye işlemlerinde de firmamız kendi özmal reklam ve logolu araçlarıyla taşıma yapmaktadır. Kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır.

Marmara ve Ege bölgesinin en büyük iki şehri olan İstanbul ve İzmir’de ofisleri bulunan şirketimiz özellikle Marmara ve Ege bölgesi arası daha yoğun çalışmaktadır. Çanakkale, Balıkesir, İzmir, Muğla ve Aydın il merkezleri başta olmak üzere tüm Ege bölgesi ilçe ve beldelerine taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Sizlerde bu makalemizi okuyor ve parsiyel taşıma hizmeti gerçekleştirecek iseniz firmamıza iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve taşıma işleminizi organize edebilirsiniz. Ayrıca 1 hafta öncesinden yapacağınız erken rezervasyonlarda %10 Erken Rezervasyon İndiriminden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk parça eşya taşıma firması olan firmamız sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…