Şehirler Arası Koli Taşıma

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetlerimiz ile kolili eşyalarınızı istediğiniz noktalar arası taşıma hizmetlerini sunmaktayız. Koli taşıma hizmetimiz ile çeyiz eşyalarınızı, mutfak eşyalarınızı veya kolilemiş olduğunuz her türlü ev eşyalarınızı firmamız aracılığı ile güvenli ve sigortalı taşıyabilirsiniz.

Şehirler Arası Koli Taşıma

Koli nakliyesinde genelde müşterilerimiz eşyalarını hazırlamakta ve bize koli sayısı ile eşyaların taşınacağı güzergahı bildirmesi ile nakliye fiyatı belirlenmektedir. Anlaşma sağlanması halinde taşıma işlemi organize edilerek eşyalarınız en kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir. Kolilemenin firmamız tarafından yapılması istenilmesi halinde ise her türlü paketleme malzemesi ve koli tedariği firmamızca yapılmaktadır.

Nakliye işlemlerimiz eşyalarınızın evinizden teslim alınması ve evinize teslim edilmesi şeklinde olup tüm yükleme, boşaltma ve kolilerin evinize kadar çıkarılması firma personelimizce yapılmaktadır.

Dikkat edilmesi gereken nokta özellikle çeyiz eşyaları taşınması ve mutfak eşyalarının bulunduğu kolilerin taşınmasında seçilen firmanın kurumsal olmasıdır. Parça eşya taşınmalarında alınan eşyalar enaz 2 yada 3 kez farklı araçlar arasında yükleme ve boşaltma olduğundan çalışan personelin kolilerinizi özenle taşıması ve dikkat etmesi gerek ve şarttır.

Şehirler arası koli taşıma hizmetleri için firmamıza iletişim numaralarımızı yada e-mail adresimizi kullanarak ulaşabilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz…