Şehirlerarası Ev Taşıma

Şehirlerarası ev taşıma işlemleriniz için firmamızdan destek alabilirsiniz. İstanbul ve İzmir’de ofisleri olan firmamız tüm Marmara ve Ege bölgesinden yurdun dört bir yanına şehirler arası ev taşıma hizmetleri sunmaktadır.

1997 yılında İstanbul’da kurulan şirketimiz yaklaşık 20 yıldır binlerce müşterimizin ev eşyasını ülkenin dört bir yanına taşıma işlemini gerçekleştirerek kendilerine kurumsal çözüm ortağı olmuştur. Sizlerde ev eşyalarınızı firmamız aracılığı ile taşıtmak için erken rezervasyon yaptırarak hem uygun fiyatlardan yararlanın hemde kaliteli hizmet almanın rahatlığını yaşayın.

Şehirler Arası Ev Taşıma

Şehirler Arası Ev Taşıma

Şehirler arası taşımalarda erken rezervasyonun büyük önemi vardır. Bu sebeple evinizi taşıyacağınız günü kararlaştırdığınız andan itibaren en az 1 hafta (7gün) öncesinden bizimle iletişime geçiniz. Böylelikle taşıma organizasyonunuz öncesinden planlanarak ev eşyalarınızın planlanan zaman diliminde tarafınıza ulaşması sağlanmaktadır.

Şehirler arası ev taşımalarında paketlemenin önemi büyüktür. Kilometrelerce yol taşınacak eşyaların zarar görmemesi adına çok iyi paketlenmesi gerekmektedir. Bu aşamadan sonra araç içi istifleme de aynı öneme sahiptir. Eşyaların gelişi güzel değil de ağır eşyaların taban, hafif ve hassas olan eşyaların ise üst kısımlara yerleştirilmesi ile zarar görme olasılığı en aza indirgenecektir.

Genelde en son düşünülen yada çoğu zaman akla dahi gelmeyen en önemli şehirlerarası ev taşıma kriteri eşyalarınızın taşınacağı nakliye kamyonudur. Taşıma aracının kapasitesi, aracın kasasının ev taşımaya uygun oluşu ve süspansiyon sisteminin bulunup bulunmaması üstünde durulması gereken bir konudur. Biz ev taşımalarında 5 yaşından büyük araç kullanmamaktayız ayrıca tüm araçlarımız özel yapım kasalara sahip ve sarsıntısız taşıma için olmazsa olmazlardan olan süspansiyon sistemi ile donanımlıdır.

Bizi aramamak için hiçbir nedeniniz yok. Detaylı bilgi için 444 9 069 nolu çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.