Tablo ve Antika Eşya Taşıma

Tablo ve Antika eşyalarınızı günümüzde internet araştırmaları sonucu rastgele bir nakliye firmasına yaptıramazsınız. Alacağınız fiyattan ziyade firmanın bu taşımaya bakış açısı çok önemlidir. Hem maddi hemde manevi değeri yüksek olan tablo ve antika eşya taşınmalarınızı mutlaka referanslı ve kurumsal firmalar ile gerçekleştirmelisiniz.

Antika ve Tablo Taşımacılığı

Özellikle şehirler arası taşınmalarda taşınacak eşyanızın paketlenmesinden tutun, nakliyenin yapılacağı kamyona kadar titiz bir çalışma yapılmalıdır. Örneğin İstanbul’dan Ankara’ya sergilenmesi için tablolarınızı taşımak istediğinizde firmadan sizlere özel bir araç talep ediniz. Tablolar hassas eşyalar olduğundan farklı bir eşya türü ile aynı araçta taşınması durumunda zarar görebilirler.

1997 yılında beri nakliye hizmetleri sunan firmamız antika eşya ve tablo taşınmalarında bizi tercih eden müşterilerimize istekleri doğrultusunda yardımcı olmaktadır. Tecrübeli personel kadrosu ve eşya taşımaya özel dizayn edilmiş kasalara sahip son model nakliye araçları ile müşterilerimize zamanında, hızlı ve sorunsuz taşıma hizmetleri sunmaktayız.

İstanbul’dan diğer tüm illerimize taşıma hizmetlerinizde sizlere çözüm ortağı olmaya hazırız. Detaylı bilgi ve fiyat için lütfen firmamızı arayınız…