“İstanbul’dan İzmir’e naklimizde, eşyalarımızı taşımada gösterdiğiniz özen, söz verdiğiniz zamanlamaya tam olarak uymanız ve özellikle personelinizin hiçbir müdahaleye gerek olmaksızın, sürat ve nezaketle taşımayı tamamladıkları için teşekkürler…”
Melih ATİLLA

“Evimin Manisa’dan İstanbul’a taşınmasını Egetur ile gerçekleştirdik. Son 5 yılda bu 4. taşınmam oldu. Nakliyat şirketlerinin ”Çok temiz çalışırız, bize güvenin, gözünüz arkada kalması” deyip sonra eşyaları mahfetmelerine alıştım. Bir gün bunun tersinin olacağı ve bir nakliyat şirketine teşekkür edeceğim hiç aklıma gelmezdi. Söz verdikleri herşeyi yerine getirdikleri için ve özenli çalışmalarından dolayı Egetur çalışanlarına çok teşekkür ederim.”
Alper ATALAY

“Merhaba, Ege Tur’u internetten buldum. 26.07.2012 günü İzmir’den İstanbul’a ev eşyalarımı taşıdılar. Fiyat çok makuldu. ayrıca, hiçbir aksaklık olmadı. Beklentimden daha iyi, doğru dürüst ve becerikli, ,iyi niyetli bir ekip çalışmasıydı. Çok teşekkür ediyorum. İsteyen arayıp referans olarak sorabilir.”
Av. Yılmaz ASİL

“Tayinim nedeni ile eşyalarımı 2 yıl iönce İstanbul’dan Muşa’a taşıyan EGETUR Nakliyat firması ile tekrar eşyalarımı İstanbul’a taşımak için anlaştım. Her iki taşımamda söz verdikleri zamanda gelmeleri ve sorunsuz bir taşıma gerçekleştirdikleri için başta Bayram bey olmak üzere tüm EGETUR çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.”
Dr. Şafak AYDIN

“Hafta sonu eşyalarımızı İstanbul’dan İzmir’e taşıyan personellerinize ve taşıma öncesinden sonrasına kadar sorduğumuz hiçbir soruyu çekinmeden ve sıkılmadan cevap veren ve yardımları bulunan Tekin Bey’e teşekkürlerimi iletiyor, başarılarınızın devamını diliyorum.”
Hakan TANIK

“Merhaba, Taşımacılık konusunda EGETUR’un kalitesini www.gundemgazetesi.net sitesinde yazılan bir yazıda okumuştum. Sonrasında çalışmak nasip oldu. Teşekkürler diyorum.”
Alper ÖZOCAK

“Merhaba; EGETUR Nakliyat ile taşınmadan önce çok uzun bir araştırma yaptım. Forumlarda ve çeşitli başka sitelerde olumlu yorumları okuyunca firma ile iletişime geçtim. Taşımadan önce evime gelen Bayram bey ve taşıma ekip görevlisi Metin Bey’e gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür ederim.”
Nesrin KIZIL

Daha detaylı referans bilgisi için lütfen http://parcaesyatasima.com.tr/referanslarimiz/ sayfasını ziyaret ediniz.