Yazlık Ev Eşyası Taşıma

Özellikle yaz aylarında büyük şehirlerden Ege ve Akdeniz bölgesindeki yazlık bölgelere ev eşyası taşımacılığı sıkça gerçekleşmektedir. Yazlık ev eşyaları standart bir ev eşyasına göre daha az miktarda olduğundan firmamız sizlere parsiyel taşımacılık hizmeti ile daha ekonomik taşınmanızı sağlamaktadır.

Önceden yapacağınız rezervasyon ile taşıma işleminiz hem ekonomik hemde istenilen zaman diliminde gerçekleşmektedir. Her hafta İstanbul ve çevre illerinden Ege ve Akdeniz bölgesine sevkiyat düzenleyen şirketimiz yazlık eşyası taşımacılığı almak isteyen siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Yazlık Ev Eşyası Taşıma

Hizmetlerimiz içerisinde eşyalarınızın paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montajının yapılması, beyaz eşyalarınızın sökme ve bağlantı işlemlerinin gerçekleştirilmesi, tüm cam eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra nakliyat sigortanız yapılmakta ve hasarlara karşı güvence verilmektedir.

Firmamız tüm taşıma işlemlerinde olduğu gibi yazlık ev eşyası taşımacılığında da nakliye işlemlerini kendi özmal reklam ve logolu araçlarıyla gerçekleştirmektedir. Talebiniz üzerine isterseniz tarafınıza özel araç tahsis edilebilmektedir. 1+1 ev eşyasından 5+1 eşyasına kadar taşıma kapasitesi olan nakliye kamyonlarımız mevcuttur.

Sizler de yazlık eşyalarınızı firmamız aracılığı ile taşıma yaptırmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz…